„Gdybyś chciał zrozumieć Wszechświat, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracji” – Nikola Tesla

Pracuje zarówno w bezpośrednim kontakcie z osobą, jak i z przesyłem energii na odległość. Najczęściej prowadzę sesje za pomocą komunikatora Skype lub telefonicznie.

Przygotowanie do sesji oraz zalecenia

   • W dniu sesji dobrze jest nie pić alkoholu, mocnej kawy, ani nie używać innych substancji stymulujących/psychoaktywnych
   • Należy przygotować spokojne miejsce do pracy oraz założyć wygodne, luźne ubranie – przepływ energii będzie wtedy lepszy i bardziej komfortowy
   • W miarę możliwości, należy być przed sesją zrelaksowanym lub wyciszonym, można posłuchać ulubionej muzyki lub wykonać inne, relaksujące zajęcie
   • W niektórych przypadkach przy dużym napięciu/stresie przed główną sesją możemy wykonać 15-minutowy zabieg relaksująco-wyciszający
   • Warto także przygotować szklankę wody lub soku do picia, na wypadek gdyby zasychało nam w ustach
   • Zabawna informacja dla pań – chodzi o buty na wysokich obcasach. Przed sesją trzeba je zdjąć – szpilki lub koturny utrudniają bowiem paniom właściwe uziemienie energii oraz powodują napięcia. Także Drogie Panie – obcasy płaskie lub na bosaka czy w skarpetkach:) Chodzi oto, żeby Wasze stopy przylegały do podłoża bezproblemowo i beznapięciowo.

Ile trwa sesja?

Sesja trwa zazwyczaj od 0,5h do 1h. W zależności od przypadku, może wystarczyć jedna sesja, a czasami jest ich konieczne większa ilość – jest to ustalane indywidualne podczas diagnozy/pierwszej sesji.

Co zrobić po sesji?

Warto chwilę odpocząć i nie wracać od razu do codziennych zajęć, żeby dać sobie przynajmniej pół godziny na oddech. Można napić się dobrego soku lub wody mineralnej, wyjść na chwilę na spacer lub otworzyć okno i pooddychać świeżym powietrzem.

Możliwość nagrywania sesji

Sesje diagnostyczne oraz rozwojowe mogą być nagrywane i udostępnione przeze mnie po sesji. Sesje energoterapeutyczne, ze względu na pojawiające się w nich energie nie są nagrywane.

Dane kontaktowe:

Aleksandra Aneta Szady – Energoterapeutka wielowymiarowa. Nowe nowoczesne metody.

Tel. 512 316 304

Skype: Aleksandra Szady energoterapie

Mail: holisticterapy@interia.pl oraz celticaa05@gmail.com

Facebook: kliknij i przejdź na moją stronę.

Warto od czasu do czasu zaglądać na stronę na FB – często udostępniam tam bezpłatne materiały dla osób pracujących ze mną.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu ze mną.

Aleksandra