„Rzeczywistość prześciga wszelką fantazję, bo fantazja musi się liczyć z pewnym prawdopodobieństwem” - Mark Twain

Kim jestem?

Mam na imię Aleksandra. Jestem nowoczesną energoterpeutką wielowymiarową o specjalnych zdolnościach oraz właściwościach, potrafię wyczuwać różne wymiary oraz wysokie spektrum energii.

Jestem osobą jasnowiedzącą – to znaczy jasnowidzę, jasnosłyszę, jasnoczuję, widzę aurę oraz czerpię wiedzę z poziomu świata niematerialnego. Mam też dar pracy z energiami poza normalnymi czterema wymiarami w których żyje ludzkość.

Widzę i pracuje też z energią, która przemawia do całej struktury komórkowej człowieka na wszystkich poziomach – w związku z tym kontakt ze mną powoduje równoważenie w ciele nie tylko energii, ale też pól przestrzeni mentalnych.

Często zdarza się też, że przy kontakcie ze mną choroba sama zaczyna zwalniać i dosłownie wylewać się z komórek organizmu. Ciało otrzymuje ode mnie także instrukcje do samodzielnego przetworzenia rzeczy i eliminacji zaburzeń zdrowotnych na poziomie ciała i umysłu.

Energie których używam przemawiają również do zapisów duszy ludzkiej i wrodzonego systemu uzdrawiającego człowieka – jest on bardzo niedawnym odkryciem kwantowym i wielowymiarowym, i mało kto jest jego jeszcze świadomy. Jest to mój osobisty dar oraz moje dziedzictwo rodowe – z tego, i nie z tego świata.

Rzeczywistość prześciga wszelką fantazję

Czym są energoterapie wielowymiarowe?

Energoterapie wielowymiarowe zaczynają się od szukania przyczynowości dysfunkcji, zaburzenia lub dysharmonii naszego ciała, umysłu oraz duszy na wielu różnych poziomach – tych widzialnych jak również i niewidzialnych, fizycznych i niefizycznych. Owe przyczyny często sięgają swoim rdzeniem nie tylko do obecnej sytuacji życiowej, ale także do odległych zdarzeń losowych. Czasami do bardzo dawnej przeszłości, o której nie pamiętamy, a także do tak zwanych oddziaływań z zewnątrz.

Czasami w systemy człowieka wkradają się „programy zaburzające”, przez które traci on zdolność do wrodzonego samouzdrawiania. Usuwamy wtedy ich skutki i przywracamy naturalną zdolności do samouzdrawiania. Programy te często znajdują się w formie zapisów w komórkach DNA, w pamięci komórkowej i na wielu nośnikach informacji w ciele, umyśle i duszy.

Pracujemy nad życiem i stanem obecnym, światopoglądem, zdrowiem, właściwym odbiorem siebie i rzeczywistości, realizowaniem swojej misji i pasji życiowej. Zajmujemy się również poczuciem radości i satysfakcji, oraz siłą i odwagą potrzebną do przeprowadzenia zmian na wielu poziomach. To jest ten wielowymiarowy CUD, który się wydarza – czyli Ciało Umysł Duch w harmonii i równowadze.

Jak to działa

Jak to działa?

Gdy zbliżam się do określonej sytuacji lub osoby i uruchamiam swój dar, pojawia się we mnie pewna wielowymiarowa percepcja lub uczucie – spokojnie, nie uruchamiam tego zawsze i wszędzie, dopiero jeśli się mnie o to poprosi i otworzy się na tę formę pomocy. To uczucie oraz percepcja mają szczególną osobistą energię – jest to też tak zwana zbieżność kwantowa wspólnoty ludzkiej z moją własną świadomością.

Wtedy po prostu wiem co robić.

Ta wiedza jest prezentem, który dostałam od losu – uaktywniła się ona we mnie około 16 lat temu. Moje bezpośrednie doświadczenie z tą wiedzą, oraz praktyka, dotyczą właśnie tego okresu czasu. Pozwoliło mi to dostrzec to, co dla wielu jest niewidzialne i niewytłumaczalne. Moje połączenie z uniwersalną prawdą źródłową upoważniło mnie do działania wedle tej wiedzy.

Referencje

Referencje

„Ola jest wysokiej klasy specjalistą, którego szukałem od bardzo długiego czasu. Mimo ogromnej wiedzy i umiejętności, jest osobą bardzo ciepłą i przystępną, o wysokiej kulturze osobistej i etyce. Pracuje w sposób bardzo konkretny i ustrukturyzowany – razem daje to najważniejsze w mojej opinii cechy, jakimi powinien charakteryzować się wybitny terapeuta.

Praca z Olą pozwoliła mi pokonać i pozbyć się wielu traum i lęków, z którymi męczyłem się od czasów dzieciństwa, i które ciągnęły się za mną w dorosłym życiu. To było jak z rzucenie z barków ogromnego plecaka z kamieniami, który nosiłem ze sobą przez lata, a którego sam nie potrafiłem zdjąć, i z którym nikt nie umiał mi pomóc.

W przeciwieństwie to klasycznych psychoterapii, terapie Oli były skuteczne, z bardzo namacalnymi efektami, które były widoczne już po paru sesjach. Rzeczy nieosiągalne dla współczesnej psychologii. Niesamowicie podniosło mi to poziom życia, wewnętrznej radości oraz dało większa świadomość i zrozumienie siebie i otaczającego świata.

Zawsze byłym, i dalej jestem, człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, i gdybym nie przekonał się na własnej skórze jakimi umiejętnościami i klasą dysponuje Ola, nigdy by w to nie uwierzył.”

Kamil

„Umówienie spotkania było dla mnie czymś zupełnie nowym. Ciepła, i bardzo wyrozumiała osoba pomogła mi nie tylko uporać się z bólem pleców czy problemem z nerkami, ale dostarczyła cennych informacji o mnie samej i otaczającym świecie. Podsumowując krótko: zdrowie, wiedza i rozwój z pewną dozą „magii” – za co Oli z całego serca dziękuję.”

Monika

„Z fachowych usług, czy też opieki po skrzydłami Aleksandry korzystam już długi czas .Wysoko sobie cenię zarówno jej szkolenia, wglądy, jak i sesje zdrowotne. Jestem pod nieustannym wrażeniem jej umiejętności oraz bezustannej pracy jaką wykonuje, by rozwijać swe dary. Aleksandra dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były wykonywane według jak najwyższych standardów. Polecam każdemu, kto tylko jest gotowy na tego typu pomoc.”

Katarzyna

„Do Aleksandry trafiłam jakiś czas temu. Mój problem zdrowotny okazał się bardzo skomplikowany. Wtedy nie byłyśmy jeszcze w stanie odkryć wszystkich zawiłości, ani przewidzieć końcowych efektów naszej wspólnej pracy. Obraz złożoności problemu odkrywał się przed nami powoli, aż w końcu udało się podarować mi sposób na samouzdrowienie.

Przez ten czas Aleksandra ciągle podnosiła swój poziom możliwości i umiejętności, a ja z zapartym tchem obserwowałam jej duchowe przemiany i rzadkie dary duchowe, które otrzymywała. Również podnosiłam swoją wiedzę i świadomość na wiele różnych sposobów, w niezwykle interesujących aspektach wielowymiarowych energii – co było także bardzo ważne do wyzdrowienia. Droga jaką przeszłam była barwna, ciekawa, nietuzinkowa, warta wyrzeczeń i trudu. Polecam z całego serca.”

Zofia

Poznałem panią Aleksandrę parę lat temu kiedy się zmagałem z rożnymi dolegliwościami zdrowotnymi i programami/przekonaniami, które niesamowicie utrudniały mi życie oraz blokowały mój potencjał.

Chociaż było mi bardzo ciężko (m.in. dolegliwości kręgosłupa, układu pokarmowego, depresja i ataki paniki), zawsze mogłem liczyć na wsparcie pani Aleksandry – trafne spostrzeżenia, pomagające lepiej zrozumieć naturę i przyczyny moich problemów, ogromną życzliwość i kulturę osobistą.

W dzisiejszych czasach trudno o dobrego fachowca z ręka na sercu – taka jest moim zdaniem pani Aleksandra. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, która często wyglądała tak, że dostawałem instrukcje, zadania domowe, żeby lepiej zrozumieć i utrwalić wiedzę, i nie powtarzać się na kolejnych sesjach. Gorąco polecam usługi pani Aleksandry!

Adam

Z Aleksandrą mam szkolenia od dłuższego czasu. Współpraca, a właściwie prowadzone przez Aleksandrę sesje/wglądy są profesjonalne cenię jej elastyczność i merytoryczność, posiada wiedzę jak to się mówi „z górnej półki”. Jeśli ktoś poważnie myśli o swoim rozwoju to praca z Olą jest bardzo dobrym wyborem.

Damian

Sesje z Olą to niesamowite doświadczenie wejścia w podróż jaką jest poznawanie siebie, wzorców zachowań oraz przekonań jakie nami rządzą. Czuję, że Ola jest jak przewodniczka, która skutecznie pomaga w zmianie tego co mi nie służy. Ola wzbudza niesamowite zaufanie swoją wiedzą i ogromną intuicją, a jednocześnie jest osobą bardzo pogodną i ciepłą co sprawia, że proces zmiany i głębokiego zobaczenia siebie nie jest aż tak przerażający i trudny. Jestem też zachwycona szybkim tempem z jakim następuje zmiana dzięki naszej pracy – o wiele sprawniej w porównaniu do tradycyjnego procesu terapeutycznego! Dziękuję!

Marysia